Pielgrzymka do Kałkowa – Godowa i do Sandomierza.
Wschód słońca w dniu 12 sierpnia dał nam znak, że mamy ruszyć na pielgrzymi szlak. Tym razem wraz z parafianami z Rudnika-Stróży udaliśmy się do Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Kałkowie-Godowie. Tam, u stóp Świętego Krzyża pokłoniliśmy się naszej Matce prosząc, by orędowała za nami u swego Syna, Jezusa Miłosiernego. Po Eucharystii udaliśmy się do krypty w której spoczywają doczesne szczątki naszego Rodaka, ks. Inf. […]
Kontynuuj czytanie