2 maja 2021 r.

V Niedziela Wielkanocna

1. Rozpoczęliśmy maj, miesiąc poświęcony szczególnej czci Matki Bożej. Nabożeństwa majowe w naszej świątyni w ciągu tygodnia po Mszy Świętej wieczornej, a w niedziele o godz. 17.30. zapraszamy do udziału. Zachęcamy do podtrzymania zwyczaju śpiewania Majówek przy kapliczkach i Krzyżach.
  2. Jutro, 3 maja, Uroczystość Najświętszej Maryi Panny, Królowej Polski, głównej patronki naszego narodu. Msze Święte w porządku niedzielnym. O godz. 11.00 Msza Święta w intencji Ojczyzny. Majówka po Mszy wieczornej.
  3. We wtorek wspominamy św. Floriana – patrona strażaków. Na Mszę Świętą o godz. 18.00 zapraszamy Strażaków i ich rodziny. W tym dniu po Majówce spotkanie Kręgu Biblijnego.
  4. W środę zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Po Majówce spotkanie Rycerstwa Niepokalanej i Bractwa Szkaplerza.
  5. W tym tygodniu wypada Pierwszy CzwartekPierwszy Piątek Miesiąca. Od godz. 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu do prywatnej adoracji w ciszy i możliwość skorzystania z sakramentu pojednania.
  6. Proszono nas by ogłosić, że od 5 maja można się zaszczepić przeciwko COVID – 19 w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Rudniku nad Sanem, ul. Mickiewicza 44. Bliższe informacje zamieszczone są na tablicach ogłoszeń, na stronie internetowej Miasta i w Przychodni przy ul Daszyńskiego 1.
  7. W minionym tygodniu pożegnaliśmy w naszej Wspólnocie + Jana Ruchaja. Jako jedna Rodzina parafialna polecajmy Go Miłosiernemu Bogu.

Dobry Jezu, a nasz Panie, daj Mu wieczne spoczywanie.