Ogłoszenia Duszpasterskie 17. 10. 2021 r.

XXIX Niedziela Zwykła

1. Każdego dnia w miesiącu październiku, zapraszamy do udziału w Nabożeństwach Różańcowych i zachęcamy do odmawiania Różańca w rodzinach.
  2. Przygotowujemy się do uroczystości wprowadzenia relikwii św. Jana Pawła II do naszej świątyni w dniu 30 października. Będzie to uroczystość nie tylko dla naszej Rodziny parafialnej, ale również dla wspólnot modlitewnych Jana Pawła, sąsiednich parafii. Od czwartku podczas modlitwy różańcowej, będziemy prosić o jak najlepsze przygotowanie naszych serc do tego wydarzenia. Od czwartku rozpoczynamy Nowennę do św. Jana Pawła II. Prosimy wszystkich o włączenie się w to przygotowanie; szczególnie mieszkańców ul. Jana Pawła oraz społeczność szkoły im. Jana Pawła.
  3. Niedługo rozpoczynamy listopad, miesiąc szczególnej modlitwy za zmarłych. Kartki wypominkowe będziemy mogli wziąć od przyszłej niedzieli. Przed nami czas porządkowania cmentarza. Bardzo prosimy o segregację śmieci. Prosimy, by liście, trawę, ziemię wrzycać na przyczepę, a nie do kontenera. Do kontenera wrzucamy worki po liściach i trawie. Dziękujemy wszystkim, którzy zabierają śmieci z cmentarza do domu i tam wrzucają je do kubłów. Bóg zapłać.
  4. W jutrzejszy poniedziałek w rocznicę Bitwy Rudnickiej zapraszamy do modlitwy za tych, którzy w tej bitwie zginęli. Po nabożeństwie różańcowym, tradycyjnie, spotkanie na plantach miejskich.
  5. W minionym tygodniu pożegnaliśmy + Beatę Michałowską + ks. Jana Mazura. Jako jedna Rodzina Parafialna, polecajmy Ich Miłosiernemu Bogu.

Dobry Jezu, a nasz Panie, daj Im wieczne spoczywanie.

Apel Komendy Powiatowej w Nisku