Ogłoszenia duszpasterskie 23. 01. 2022 r.

III Niedziela Zwykła

1. Dziękujemy wszystkim parafianom, którzy uczestniczyli w modlitwie kolędowej w świątyni oraz w swoich domach. Dziękujemy za składane na potrzeby parafii ofiary z racji kolędy. Bóg zapłać.
  2. We wtorek po wieczornej Mszy Świętej zapraszamy na spotkanie Krąg Biblijny.
  3. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  4. W środę po Nowennie zapraszamy na spotkanie Wspólnotę Rycerstwa NiepokalanejBractwo Szkaplerz
  5. W czwartek, od godz. 16.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy.
  6. Zapraszamy na spotkanie Wspólnoty Apostolatu Myśli Św. Jana Pawła II, w piątek tj. 28 stycznia na godz. 16.15.
  7. Przyszła niedziela jest Parafialnym Dniem Życia Konsekrowanego. W tym dniu modlimy się za Osoby Konsekrowane.
  8. Przyszła niedziela to również dzień spotkania Rodziców i Dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej. Poświęcimy dla dzieci książeczki. Zapraszamy na Msze Świętą. o godz. 11.00.
  9. Dziękujemy Parafianom, którzy pomogli w utworzeniu Rady Parafialnej.
  10. W przedsionku kościoła, na tablicy, zostały wywieszone projekty witraży dla naszej świątyni. Prosimy o zapoznanie się z nimi. Wszelkie sugestie prosimy kierować do Ks. Proboszcza do końca stycznia. Wtedy zostaną podjęte ostateczne decyzje.
  11. W minionym tygodniu z naszej Wspólnoty odeszli + Teresa Łucka, + Józef Grabowiec. Jako jedna Rodzina Parafialna, polecajmy Ich Miłosiernemu Bogu.

Dobry Jezu, a nasz Panie, daj Im wieczne spoczywanie.