Ogłoszenia duszpasterskie 26. 06. 2022 r.

XIII Niedziela Zwykła

1. Rozpoczynając czas wakacyjny pamiętajmy, że od Pana Boga i Jego przykazań nie ma wakacji, a na urlop warto zabrać ze sobą różaniec, modlitewnik. Nie zapominajmy też, że każda niedziela jest drogowskazem na wakacyjnej drodze.
  2. Podczas ciepłych dni nie zapominajmy, że w świątyni jesteśmy zobowiązania do stroju godnego miejsca, w którym jesteśmy.
  3. Od jutra, wakacyjny porządek nabożeństw w ciągu tygodnia. Nie będzie Mszy Św. o godz. 7.00.
  4. W środę, 29 czerwca, przypada uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. W kalendarzu liturgicznym czcimy ich razem, bo są dwoma wielkimi filarami, na których wsparty jest Kościół rzymski. Tradycja głosi, że ponieśli śmierć męczeńską tego samego dnia. Przez Ich wstawiennictwo polecajmy Bożej opiece wierzących, zwłaszcza pasterzy Chrystusowej Owczarni. W modlitwach pamiętajmy o + ks. Robercie Obercu, w dniu rocznicy jego śmierci. Msze Święte o godz. 6.30; 10.00 i 18.00. W tym dniu Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  5. W czwartek Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00.
  6. W tym tygodniu Pierwszy PiątekPierwsza Sobota Miesiąca. Wystawienie Najświętszego Sakramentu i możliwość spowiedzi od godz. 17.00. W sobotę tradycyjnie przed południem odwiedzimy chorych w ich domach z posługą sakramentalną. Nabożeństwo Pierwszosobotnie o godz. 17.30.
  7. Róże Różańcowe zapraszamy, w przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o godz. 9.30 na spotkanie i zmianę tajemnic.
  8. W dniu 10. lipca organizowana jest Pielgrzymka Słuchaczy Radia Maryja na Jasną Górę. Wyjazd sprzed kościoła o godz. 4.30. Koszt 70 zł. Zapisy w sklepie Hydromix.
  9. W minionym tygodniu w naszej parafii pożegnaliśmy: + Władysławę Chmura. Jako jedna wspólnota, polecajmy Ją Miłosiernemu Bogu.

Dobry Jezu, a nasz Panie, daj Im wieczne spoczywanie