Intencje Mszalne

15 – 21 IV 2024 r.

Poniedziałek 15 kwietnia 6.30 + Łukasz Konior – Rodzina Chowaniec
6.30 + Marek Augustynowicz – Rodzina Fronc
7.00 + Kazimierz Naklicki – Kazimierz i Anna Bednarczyk
18.00 + Danuta Zięba /10 r.śm./
Poza parafią + Janusz Koszałka /greg./ – Edward i Bronisława Dziechciarz z rodz.
+ Eugenia Zygmunt /greg./ – Uczestnicy Pogrzebu
+ Helena Jama /greg./ – Rodzina Sitarz
/+ Dariusz Sikora /greg./ – Uczestnicy Pogrzebu
+ Agnieszka Bartosiewicz /greg./ – Dyrekcja, Naucz, Prac. obsługi Zespołu Szkół Placówek Oświatowych z Lipniku
+ Jan Karaś /greg./ – Weronika i Konrad Kamińscy
+ Ludwik Kida /greg./ – Uczestnicy Pogrzebu
+ Halina Bąk /greg./ – Wojciech i Katarzyna
Wtorek 16 kwietnia 6.30 + Halina Rudka – Córka Elżbieta z Mężem
6.30 + Józef Gut – Irena i Jan
7.00 + Renata Socha – Barbara i Lezek Komorkiewicz
18.00 + Franciszek Zdanowski /r.śm./
Poza parafią + Janusz Koszałka /greg./ – Danuta i Marek z Gorzyc
+ Eugenia Zygmunt /greg./ – Uczestnicy Pogrzebu
+ Helena Jama /greg./ – Rodzina Niewiarowskich
+ Dariusz Sikora /greg./ – Uczestnicy Pogrzebu
+ Agnieszka Bartosiewicz /greg./ – Rodzice i Uczniowie klasy VI a SP w Lipniku
+ Jan Karaś /greg./ – Agnieszka i Zygmunt Wiatr
+ Ludwik Kida /greg./ – Uczestnicy Pogrzebu
+ Halina Bąk /greg./ – Sąsiedzi Bożena i Ryszard Krasa
Środa 17 kwietnia 6.30 + Stanisława Pasierb /10 r.m./
6.30 + Jan Bednarz – Żona
7.00 + Katarzyna Matejko – Córka Ania z Rodz.
18.00 Msza Święta Nowennowa
Poza parafią + Janusz Koszałka /greg./ – Zofia z rodz.
+ Eugenia Zygmunt /greg./ – Uczestnicy Pogrzebu
+ Helena Jama /greg./ – Rodzina Jamów
+ Dariusz Sikora /greg./ – Uczestnicy Pogrzebu
+ Agnieszka Bartosiewicz /greg./ – Teściowie Syna Mariusza z Krakowa
+ Jan Karaś /greg./ – Halina i Stanisław Komsa
+ Ludwik Kida /greg./ – Uczestnicy Pogrzebu
+ Halina Bąk /greg./ – Sąsiedzi Halina i Adam Gadalińscy
Czwartek 18 kwietnia 6.30 + Stanisława Guzik – Zdzisława i Tadeusz Małek
6.30 + Barbara Koszałka – Brat Andrzej z Rodz.
7.00 + Jan Fronc – Syn Dariusz z Rodz.
18.00 + Stanisław Chudy – Żona
Poza parafią + Janusz Koszałka /greg./ – Joanna i Szymon Lampa
+ Eugenia Zygmunt /greg./ – Uczestnicy Pogrzebu
+ Helena Jama /greg./ – Anna i Jacek Kochan
+ Dariusz Sikora /greg./ – Uczestnicy Pogrzebu
+ Agnieszka Bartosiewicz /greg./ – Szwagierka Syna Mariusza z Rodz.
+ Jan Karaś /greg./ – Teresa Indycka z Rodz.
+ Ludwik Kida /greg./ – Uczestnicy Pogrzebu
+ Halina Bąk /greg./ – Rodzina Kwietniów
Piątek 19 kwietnia 6.30 + Katarzyna Matejko – Syn Lesław z Rodz.
6.30 + Zofia Ciak – Córka Barbara i Zięć Piotr
7.00 + Zofia Maciaszek – Syn Szymon, Kasia i Julek
18.00 + Aleksandra i Władysław Mierzwa – Córka Henryka z Rodz.
Poza parafią + Janusz Koszałka /greg./ – Renata, Damian, Wiktor Buchalik
+ Eugenia Zygmunt /greg./ – Uczestnicy Pogrzebu
+ Helena Jama /greg./ – Lucyna Dolecka
+ Dariusz Sikora /greg./ – Uczestnicy Pogrzebu
+ Agnieszka Bartosiewicz /greg./ – Wnuk Jan z Żoną
+ Jan Karaś /greg./ – Pracownicy FAKRO
+ Ludwik Kida /greg./ – Uczestnicy Pogrzebu
+ Halina Bąk /greg./ – Brat Mieczysław z Rodz.
Sobota 20 kwietnia 6.30 + Bartosz Marecki – Wujek Jan Masłowski z Rodz.
6.30 + Czesława Wąsik /8 r.śm./
7.00 + Halina Paruch – Syn Jurek z Rodz.
18.00 Msza Święta zbiorowa
Poza parafią + Janusz Koszałka /greg./ – Edward i Bronisława Dziechciarz z rodz.
+ Eugenia Zygmunt /greg./ – Uczestnicy Pogrzebu
+ Helena Jama /greg./ – Janina Drabik
+ Dariusz Sikora /greg./ – Uczestnicy Pogrzebu
+ Agnieszka Bartosiewicz /greg./ – Danuta i Bogdan Bobowscy
+ Jan Karaś /greg./ – Pracownicy FAKRO
+ Ludwik Kida /greg./ – Uczestnicy Pogrzebu
+ Halina Bąk /greg./ – Bratowa Józefa Bąk z Rodz.
Niedziela 21 kwietnia 6.30 + Anna Szast
8.00 + Stefania i Mieczysław Kowalik
9.30 + Kazimierz Dubiel /11 r.m./
11.00 Za Parafian
18.00 + Zofia Babiarz – Siostra Mieczysława z Mężem
Poza parafią + Janusz Koszałka /greg./ – Elżbieta Bieńkowska i Beata i Zbigniew Chojnaccy
+ Eugenia Zygmunt /greg./ – Uczestnicy Pogrzebu
+ Helena Jama /greg./ – Rodzina Podstawek z Kończyc
+ Dariusz Sikora /greg./ – Uczestnicy Pogrzebu
+ Agnieszka Bartosiewicz /greg./ – Dominika i Marek Golonka
+ Jan Karaś /greg./ – Pracownicy FAKRO
+ Ludwik Kida /greg./ – Uczestnicy Pogrzebu
+ Halina Bąk /greg./ – Bratanek Kamil z Żoną Pauliną i Córką