Mistrzowie Diecezji Sandomierskiej! Jedziemy do Gniezna na Finał Polski!

Aktualności

27 maja 2023 roku odbył się Finał Diecezjalny w Futsalu Liturgicznej Służby Ołtarza. Drużyna z naszej parafii zajęła I miejsce w kategorii ministranci, a więc zostali Mistrzami Diecezji Sandomierskiej. Ponadto do naszej drużyny powędrowały również statuetki: dla „najlepszego bramkarza” i „króla strzelców”. Wszystkie mecze zostały przez naszych ministrantów wygrane. Na co dzień nasi chłopcy trenują w Uczniowskim Klubie Sportowym Orlik, który działa przy Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Rudniku nad Sanem. Jako zwycięzcy awansowaliśmy do finału ogólnopolskiego, który w tym roku będzie rozgrywany w Gnieźnie pod koniec czerwca. W imieniu drużyny bardzo serdecznie dziękujemy za wszelkie życzenia i gratulacje.