„Majówka ze św. Janem Pawłem II”

Aktualności

Z inicjatywy Wspólnoty Apostolatu Myśli św. Jana Pawła II organizujemy „Majówkę ze św. Janem Pawłem II”. Majówka odbędzie się w dniu i o godzinie rocznicy urodzin Karola Wojtyły, a więc w sobotę 18 maja, przy kapliczce św. Jana Pawła II, obok drogi szybkiego ruchu, kierując się z Jeżowego w stronę Kończyc. Wyruszamy rowerami o godz. 17.00 spod Dębu Papieskiego przy Nadleśnictwie. Czas przejazdu, wolnym tempem, to ok 1 godz. O godz. 18.00 Majówka. W drogę powrotną po modlitwie i odpoczynku ruszymy ok. godz. 19.00. Prosimy zabrać z sobą coś przeciw komarom, jak ktoś ma, to również kamizelkę odblaskową. Na Majówkę nie ma żadnych zapisów, kto się pojawi na zbiórce – ten jedzie. Nie ubezpieczamy uczestników, traktujemy to jako wyjazd indywidualny każdego. Trasa rowerowa jest bezpieczna, w 99% przez las i łąki. Przy bardzo niesprzyjających warunkach pogodowych (gdyby takie nastąpiły; prognozowana burza, ulewa) zmienimy termin. O ewentualnej zmianie terminu poinformujemy w kościele i na internetowej stronie parafii. Na majówkę można wybrać się również swoim samochodem lub rowerem inną trasą. Mapki dojazdu rowerami i samochodem znajdują się w gablocie, poniżej oraz na nieoficjalnej stronie naszego miasta http://rudniknadsanem.pl