Rekrutacja dzieci do Ochronki

Aktualności

       Serdecznie zapraszamy  do zapisu Dzieci w wieku od 3 – 6 lat do naszej Rudnickiej Ochronki…  Wychowanie dziś jest ogromnym wyzwaniem dla Rodziców oraz Wychowawców. My chcemy pomagać w kształtowaniu nie tylko intelektu ale przede wszystkim formować serca i sumienia katolików i małych obywateli Polski. Rekrutacja na rok 2023/24 w Ochronce Zgromadzenia Sióstr Służebniczek BDNP Niepublicznym Przedszkolu w Rudniku nad Sanem trwa od 1  do 31 marca 2023. Zainteresowane osoby zapraszamy do budynku przy ul. Rzeszowskiej 33 w Rudniku nad Sanem, aby mogły odebrać formularz karty zgłoszeń. Wszelkie zapytania związane z rekrutacją prosimy kierować pod numer 503995498 – dyrektor ochronki oraz na adres mailowy: [email protected]. Zapraszamy serdecznie i do zobaczenia…

Siostry Służebniczki BDNP z Rudnika nad Sanem